Profil spoločnosti PlatiuMed S. r. l.

Spoločnosť PlatiuMed S. r. l. bola založená pred 30 rokmi v Benátkach na severovýchode Talianska, keď začala robiť prvé kroky vo výrobe svalových stimulátorov.
Prvé produkty sa vyrábali ručne v malých dielňach, napriek tomu už vtedy vykazovali výrazné znaky pokroku, bezpečnosti a maximálnej efektívnosti. Získali úspech a umožnili spoločnosti rýchlo ovládnuť dôležité podiely na trhu so sortimentom značkových produktov KORAL SEIKO.
Dnes je spoločnosť PlatiuMed S. r. l. zastúpená na najvýznamnejších medzinárodných trhoch a je špecializovanou spoločnosťou v oblasti výskumu, dizajnu a výroby produktov rodinného využitia.
Vďaka pozornému monitorovaniu neustále sa meniaceho trhu PlatiuMed S. r. l. ponúka produkt, ktorý spĺňa požiadavky spotrebiteľov z hľadiska ceny a dizajnu a vysokou kvalitou obstojí
v akejkoľvek konkurencii. Spoľahlivosť produktov je maximálna, preto sa PlatiuMed S. r. l. neobáva ako jediná vo svojom odvetví ponúkať 6-ročnú záruku.
KOMPETENCIE A VÝSKUM
Výskumné laboratórium PlatiuMed S. r. l. a vysokokvalifikovaný tím lekárov, inžinierov, fyzioterapeutov, trénerov a dizajnérov s dlhoročnými skúsenosťami prináša inovatívne riešenia na zabezpečenie komfortu používateľa. Absolútna súhra rôznych kompetencií umožňuje dosahovať vysoký kvalitatívny štandard a prestížne medzinárodné uznanie.
SLUŽBA ZÁKAZNÍKOM
Maximálna dostupnosť prostredníctvom priameho vzťahu so zákazníkmi; telefonicky je možné získať informácie, vysvetlenia, technickú podporu a návrhy, ako využívať produkty a ich aplikácie.
VÝROBNÝ PROCES
Spoločnosť dbá na kontrolu počas celého výrobného cyklu vrátane všetkých doplnkov i moderného vybavenia so špeciálnym dôrazom aj na tie najmenšie detaily.
SPOĽAHLIVOSŤ
Produkty fungujú na frekvenciách predpísaných ministerstvom zdravotníctva, dokonca majú aj určité interné bezpečnostné zariadenia, ktoré je možné nájsť len v prístrojoch na vysokej úrovni určených pre zdravotnícke zariadenia. Problémy s prehriatím sa nevyskytujú, naše zariadenia môžu byť v prevádzke nepretržite 24 hodín, preto ich využívajú lekári aj profesionálne zoskupenia.
CERTIFIKÁTY
Všetky produkty získali certifikáty ako lekárske pomôcky a sú zhotovené v súlade s platnými predpismi.
JEDNODUCHOSŤ
Prístroje majú množstvo programov na rôzne typy liečby, ktoré sa môžu vykonávať ľahko a jednoducho priamo doma. Používateľské príručky sú zrozumiteľné a bohato ilustrované. Programy, ich trvanie a frekvencia sú predvolené, takže používateľ sa nemôže pomýliť. Zvoliť si ten správny program je veľmi jednoduché.
EFEKTÍVNOSŤ
Výrobky preukazujú svoju efektívnosť už počas prvého použitia. Tieto úspechy sú výsledkom dlhoročných skúseností v profesionálnej oblasti, pretože každý program využíva tú najvhodnejšiu frekvenciu na dosiahnutie želaných výsledkov.
VYSOKÁ VÝKONNOSŤ
Produkty sú nadštandardné, pretože predstavujú súbor všetkých možných spôsobov liečby. Využiteľný výkon je vyšší, než sa bežne požaduje, pretože impulzy na výstupe sú tvorené jedným transformátorom pre každý kanál; iné prístroje takmer vždy využívajú nižší počet frekvencií na úkor kvality a výkonu.
SPONZORING A PUBLICITA
Spoločnosť sponzorsky podporuje na medzinárodnej úrovni podujatia, medzi ktoré patria motocyklové majstrovstvá sveta GP250, majstrovstvá sveta vo futbale série A, bicyklovanie či plávanie.

 
I infolinka: 042 2856 402 I Dovozca: Ametist Slovakia, s.r.o. I Továrenská 4201/50, 018 41 Dubnica nad Váhom I